Ο Σπύρος Σταθούλης νέος Γραμματέας Τοπικής Αυτοδιοίκησης της Νέας Δημοκρατίας
Ο Μαρουσιώτης δημοτικός σύμβουλος και αντιδήμαρχος Σπύρος Σταθούλης, με απόφαση του προέδρου της Νέας Δημοκρατίας κ. Κυριάκου Μητσοτάκη, ορίζεται Γραμματέας Τοπικής Αυτοδιοίκησης της ΝΔ. O Σπύρος Σταθούλης γεννήθηκε το έτος 1962 στο Μαρούσι. Αποφοίτησε από το 1ο Λύκειο Αμαρουσίου και στη συνέχεια σπούδασε Δημόσια Διοίκηση στο Πάντειο Παν/μιο και Νομικά στο Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης. Είναι Δικηγόρος … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ο Σπύρος Σταθούλης νέος Γραμματέας Τοπικής Αυτοδιοίκησης της Νέας Δημοκρατίας.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί