Tο Διοικητικό Συμβούλιο του ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ στην συνεδρίαση της 24ης Μαΐου 2021 και σύμφωνα με το άρθρο 7 του καταστατικού του αποφάσισε
να Καλέσει
Τα ταμειακώς εντάξει μέλη του σε Ετήσια Γενική Συνέλευση το Σάββατο 26 Ιουνίου 2021 και ώρα 17:00 στο Κλειστό γήπεδο του Αγίου Θωμά και σύμφωνα με τις οδηγίες της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού για συζήτηση και λήψη αποφάσεων επί των παρακάτω θεμάτων ημερήσιας διάταξης:
1. Απολογισμός πεπραγμένων έτους 2020.
2. Έγκριση οικονομικού απολογισμού έτους 2020.
3.Έγκριση προϋπολογισμού έτους 2021
4.Αναθεωρηση-τροποποίηση-εναρμόνιση καταστατικού σύμφωνα με τον Ν.4726/2020.
5.Εγκριση για δημιουργία τμημάτων Πετοσφαίρισης και τμήματος μοντέρνου χορού -Τσιρλιντιγκ.
6.Αρχαιρεσίες για τα όργανα του Σωματείου.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)