Κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Αμαρουσίου της Τρίτης 8ης Αυγούστου 2023, ο Δήμαρχος Θεόδωρος Αμπατζόγλου αναφέρθηκε στη στήριξή του στην υποψηφιότητα για την Περιφέρεια Αττικής του Νίκου Χαρδαλιά.
Μετά το πέρας της συνεδρίασης ο Δήμαρχος ειδικότερα δήλωσε: «Η αυτοδιοικητική και επιχειρησιακή ικανότητα του Νίκου Χαρδαλιά είναι γνωστή και αναμφισβήτητη. Είμαστε στο πλευρό του, στηρίζουμε την υποψηφιότητά του και τον συνδυασμό «Αττική Μπροστά». Με την συμβολή των Μαρουσιωτών η Αττική θα πάει ακόμη πιο Μπροστά και το Μαρούσι ακόμη πιο Ψηλά!»
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)