Οι δύο στενότεροι συνεργάτες και σύμβουλοι του δημάρχου Γιώργου Πατούλη, ο Σωτήρης Παπαδημητρίου και ο Βαγγέλης Πάνου, από φωτογραφία που αναρτούν μέσα από το γραφείο δημάρχου, μας ενημερώνουν ότι σύντομα θα ληφθούν οι μεγάλες αποφάσεις.
Εμείς αντιλαμβανόμαστε ότι σύντομα θα γνωρίζουμε τι θα αποφασίσει ο δήμαρχος Αμαρουσίου για το μέλλον του.
Αθήνα, Περιφέρεια ή κάτι άλλο;
Εν αναμονή λοιπόν του “λευκού καπνού” από τον 3ο όροφο της Βασ. Σοφίας.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)