Μήνυμα του επικεφαλής της παράταξης #Ενωμένο_Μαρούσι, Γιώργου Καραμέρου για τη διαχείριση της κακοκαιρίας “Ελπίς” στο Μαρούσι και τη Βορειανατολική Αττική από τη διοίκηση Αμπατζόγλου, την Περιφέρεια την πολιτική προστασία και ΔΕΔΔΗΕ.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)
Αναζήτηση
Σε ηλικία 91 ετών πέθανε το περασμένο Σάββατο 13 Ιουλίου ο γνωστός επιχειρηματίας Μπάμπης Βωβός που με τις κατασκευές του άλλαξε το Μαρούσι σε...
Μια αξέχαστη βραδιά με υπέροχες μελωδίες έζησαν οι χιλιάδες θεατές που κατέκλυσαν το Αίθριο Θέατρο, με το μοναδικό συνθέτη, πιανίστα και ερμηνευτή Στέφανο Κορκολή...
Το Σάββατο 20 Ιουλίου 2024, η πλατεία Ευτέρπης στο Μαρούσι γέμισε με γατάκια και σκυλάκια, που περίμεναν μια αγκαλιά και μια οικογένεια για να...
Το “Artemis Fight Night V” που αποτελεί θεσμό για το Μαρούσι επέστρεψε την Παρασκευή 19 Ιουλίου στο Αμαλίειο Θέατρο, προσφέροντας ένα όμορφο θέαμα στο...