Εκ μέρους του Δήμου Αμαρουσίου, ο Δήμαρχος κ. Θεόδωρος Αμπατζόγλου εύχεται ολόψυχα στους δημότες Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία και αγάπη.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)
Αναζήτηση
Εκ μέρους του Δήμου Αμαρουσίου, ο Δήμαρχος κ. Θεόδωρος Αμπατζόγλου εύχεται ολόψυχα στους δημότες Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία και αγάπη.
Σε ηλικία 91 ετών πέθανε το περασμένο Σάββατο 13 Ιουλίου ο γνωστός επιχειρηματίας Μπάμπης Βωβός που με τις κατασκευές του άλλαξε το Μαρούσι σε...
Μια αξέχαστη βραδιά με υπέροχες μελωδίες έζησαν οι χιλιάδες θεατές που κατέκλυσαν το Αίθριο Θέατρο, με το μοναδικό συνθέτη, πιανίστα και ερμηνευτή Στέφανο Κορκολή...
Το Σάββατο 20 Ιουλίου 2024, η πλατεία Ευτέρπης στο Μαρούσι γέμισε με γατάκια και σκυλάκια, που περίμεναν μια αγκαλιά και μια οικογένεια για να...
Το “Artemis Fight Night V” που αποτελεί θεσμό για το Μαρούσι επέστρεψε την Παρασκευή 19 Ιουλίου στο Αμαλίειο Θέατρο, προσφέροντας ένα όμορφο θέαμα στο...