Ευχές με αφορμή τη μεγάλη εορτή της Πολιούχου του Αμαρουσίου Παναγίας Θεοτόκου, αντάλλαξε ο Δήμαρχος Θεόδωρος Αμπατζόγλου με τους Μαρουσιώτες πολίτες και τους υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους κατά τη διάρκεια παρουσίας του στις 14 Αυγούστου, στο εκλογικό κέντρο – Ερμού 32, Εμπορικό Κέντρο – του Συνδυασμού “Το Μαρούσι Ψηλά!”, που θα εγκαινιαστεί την Πέμπτη 7 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 20:00.
![Δημοτικές Εκλογές 2023](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2023/08/DSC_3127_1600x1067.jpg)
![Δημοτικές Εκλογές 2023](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2023/08/DSC_3113_1600x1067.jpg)
Ο Δήμαρχος με την ευκαιρία έναρξης λειτουργίας του εκλογικού κέντρου ακόμη δήλωσε: “Ο Συνδυασμός μας αποτελείται από έμπειρους αυτοδιοικητικούς και πολλά νέα ικανότατα στελέχη. Η ομάδα μας είναι πανίσχυρη και με αποδεδειγμένη την αποτελεσματικότητά μας και έργο χειροπιαστό και μετρήσιμο, θα πάμε όλοι μαζί το Μαρούσι που τόσο αγαπούμε ακόμη πιο Ψηλά!”
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)