Ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου καλωσόρισε στην ομάδα του Συνδυασμού «Το Μαρούσι Ψηλά!» την σύμβουλο επενδύσεων Κατερίνα Σκιντζού δηλώνοντας:
«Η Κατερίνα Σκιντζού μία ενεργή Μαρουσιώτισσα, δυναμική επαγγελματίας, θα συμμετάσχει ουσιαστικά στον κοινό μας στόχο που είναι και το σύνθημά μας “Το Μαρούσι Ψηλά!”. Ο συνδυασμός μας στελεχώνεται από ανθρώπους της αγοράς και της πραγματικής κοινωνίας. Ο καθένας με τη δική του κατάρτιση και εμπειρία μπορεί να δώσει το θετικό πρόσημο αποτελέσματος στην πόλη μας».
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)