Χριστουγεννιάτικη συναυλία με τον Χρήστο Δάντη διοργανώνει ο Δήμος Αμαρουσίου και η Κοινωφελής Επιχείρηση του Δήμου, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων για τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά.
Ο αγαπημένος καλλιτέχνης ανεβαίνει στη γιορτινή σκηνή της πλατείας ΗΣΑΠ, το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου 2018, στις 7:00 το βράδυ για να μοιραστεί τις αμέτρητες επιτυχίες του και τη χαρά των Χριστουγέννων με προσκεκλημένη όλη την πόλη.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)