Μια ενδιαφέρουσα εκδήλωση του συνδυασμού του Γιάννης Νικολαράκου “Πάθος και Λύσεις για το Μαρούσι” που οργανώνει η Μαρία Παπαγεωργοπούλου, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής και υποψήφια δημοτική σύμβουλος με το συνδυασμό, θα πραγματοποιηθεί αύριο Τετάρτη 20 Μαρτίου στις 9 π.μ στο Άλσος Συγγρού.
Η υποψήφια δημοτική σύμβουλος καλεί τις γυναίκες του Δήμου να γυμναστούν με δωρεάν συμμετοχή και να γνωριστούν.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)