Οι αιτήσεις εγγραφών/επανεγγραφών για τους έντεκα (11) Δημοτικούς Παιδικούς – Βρεφονηπιακούς – Βρεφικούς Σταθμούς του Δήμου Αμαρουσίου, έχουν ξεκινήσει και θα διαρκέσουν έως τις 30/06/2022. Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των γονέων οι αιτήσεις εγγραφών και η υποβολή των δικαιολογητικών θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά μέσω ψηφιακής πλατφόρμας.
Η ανακοίνωση με τις πληροφορίες για τους Δημοτικούς Παιδικούς –Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την ολοκλήρωση της εγγραφής/επανεγγραφής βρίσκονται εδώ.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)