Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Γυμναστικού Συλλόγου Αμαρουσίου με χαρά σας προσκαλούν στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας την Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 12:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο του Αγίου Θωμά.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)
Αναζήτηση
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Γυμναστικού Συλλόγου Αμαρουσίου με χαρά σας προσκαλούν στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας την Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 12:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο του Αγίου Θωμά.
Σε ηλικία 91 ετών πέθανε το περασμένο Σάββατο 13 Ιουλίου ο γνωστός επιχειρηματίας Μπάμπης Βωβός που με τις κατασκευές του άλλαξε το Μαρούσι σε...
Μια αξέχαστη βραδιά με υπέροχες μελωδίες έζησαν οι χιλιάδες θεατές που κατέκλυσαν το Αίθριο Θέατρο, με το μοναδικό συνθέτη, πιανίστα και ερμηνευτή Στέφανο Κορκολή...
Το Σάββατο 20 Ιουλίου 2024, η πλατεία Ευτέρπης στο Μαρούσι γέμισε με γατάκια και σκυλάκια, που περίμεναν μια αγκαλιά και μια οικογένεια για να...
Το “Artemis Fight Night V” που αποτελεί θεσμό για το Μαρούσι επέστρεψε την Παρασκευή 19 Ιουλίου στο Αμαλίειο Θέατρο, προσφέροντας ένα όμορφο θέαμα στο...