Τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας στο Δήμο Αμαρουσίου – Εκλέγεται ο Μιχάλης Παπαδόπουλος
Απόλυτη επιβεβαίωση του Μ24 όσον αφορά το προ ημερών ρεπορτάζ το οποίο έκανε λόγο για τα αποτελέσματα της τελικής σταυροδοσίας στο Δήμο Αμαρουσίου. Η 19χρονη Ευτυχία Παρασύρη και ο Μιχάλης Παπαδόπουλος ισοψήφησαν με 535 ψήφους και έπειτα από κλήρωση ο αειθαλής Μιχάλης Παπαδόπουλος εκλέγεται ως Δημοτικός Σύμβουλος, με πρώτη αναπληρωματικό την κα Παρασύρη και δεύτερο … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας στο Δήμο Αμαρουσίου – Εκλέγεται ο Μιχάλης Παπαδόπουλος.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί