Μεγάλη νίκη του Σπύρου Αβραμάκου στις εσωκομματικές εκλογές της Νέας Δημοκρατίας για την ανάδειξη προέρδου Νομαρχιακής Οργάνωσης.
ο κ. Αβραμάκος κατάφερε να συγκρατήσει δυνάμεις στο Μαρούσι. Ηττήθηκε με 110 – 192, ενώ αναμενόταν μεγαλύτερη διαφορά και αναδείχτηκε πρώτος εξαιτίας της μεγάλης νίκης του κυρίως στην Κηφισιά.
Μετά από αυτά τα αποτελέσματα ιδιαίτερα ενισχυμένοι βγαίνουν ο Βαγγέλης Αυλήτης στην Κηφισιά, ο Μανώλης Κουτσογιαννάκης στο Νέο Ηράκλειο και η Κορίνα Λιούτα στο Μαρούσι.
![](https://marousi24.gr/wp-content/uploads/2021/08/marousi24-logo-new@2x.png)